AYAKKABI MODELLERİ

Şirketimiz her türlü bayan ayakkabısı modelini sizlerin zevklerine göre üretmektedir.

Ayakkabı siparişleriniz için web sitemiz üzerindeki ayakkabı modellerinden seçebileceğiz gibi kendi hayalinizdeki bir modelin resmini yada çizimini yapıp tarafımıza gönderebilirsiniz.

Şirketimiz 1980 yılından beri İstanbul’ da üretimine devam etmektedir.Kalite birinci ilkemimizdir.Tüm ayakkabı siparişlerinde en üst düzey kalite ve işçilik hizmetleri verilmektedir.Sizlere ayakkabı siparişlerinizi Www.SiparisAyakkabi.Org  güvencesiyle  ulaştırıyoruz.

Özel ayakkabı siparişlerini büyük numara bayan ayakkabası yada küçük numara bayan ayakkabısı olarak istediğiniz ölçüde hazırlayarak sizleri piyasada bulamadığız ama beğendiğiniz ayakkabı modelleriyle buluşturuyoruz.Bir çok bayan ayağı küçük yada büyük numara olduğu için kendi zevkine göre ayakkabı modelini vitrinlerde bulamamaktadır.Artık bu sorun SiparisAyakkabi.Org ile rafa kaldırıldı.

Dilediğiniz modeli dilediğiniz ayak ölçüsünde sipariş edebilirsiniz.Ayakkabı siparişlerinizin yaklaşık hazırlanma süresi ayakkabı siparişiniz onaylandıktan sonra 1 haftayı bulmaktadır.

Web sitemiz üzerinden hayalenizdeki ayakkabı modelini sipariş edebileceğiniz gibi ayrıca bayan çanta ve çizme modellerini de sipariş edebilirsiniz.

Buradan ayakkabı modelleri ne bakabilirsiniz.

Www.SiparisAyakkabi.Org

Free WordPress Theme
WordPress Themes ThemeForest